CTCH875F-180K
MFR.Part #
CTCH875F-180K
JLCPCB Part #
C6491074
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.9A 18uH 80mΩ ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS