CDR7D28MNNP-220NC
MFR.Part #
CDR7D28MNNP-220NC
JLCPCB Part #
C2639117
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.65A 1.6A 22uH 96mΩ ±25% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS