RCH8011NP-100L
MFR.Part #
RCH8011NP-100L
JLCPCB Part #
C2639167
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10uH 28mΩ 4.1A 4.4A ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS