RL875S-103K-RC
MFR.Part #
RL875S-103K-RC
JLCPCB Part #
C5725422
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
10mH 35Ω 74mA ±10% Plugin,D=7.8mm Power Inductors ROHS