CDRH80D65BT150NP-1R0NC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C17485713
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
14.3A 1uH 6.4mΩ 8.74A AEC-Q200 ±30% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS