RCH8011NP-102L
MFR.Part #
RCH8011NP-102L
JLCPCB Part #
C7276978
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.915Ω 1mH 470mA 490mA ±15% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS