CDRH8D43NP-220NC
MFR.Part #
CDRH8D43NP-220NC
JLCPCB Part #
C879411
Package
SMD,8x8mm
Description
2.1A 2.6A 22uH 60mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS