RCH664NP-6R3M
MFR.Part #
RCH664NP-6R3M
JLCPCB Part #
C2639561
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.14A 43mΩ 6.3uH ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS