CTCH664F-1R7M
MFR.Part #
CTCH664F-1R7M
JLCPCB Part #
C6491060
Package
Plugin,D=6mm
Description
1.7uH 22.8mΩ 3.52A ±20% Plugin,D=6mm Power Inductors ROHS