CLS4D09NP-220NC
MFR.Part #
CLS4D09NP-220NC
JLCPCB Part #
C17220729
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
22uH 300mA 350mA 910mΩ ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS