CDRH50D28BT150NP-330MC
MFR.Part #
CDRH50D28BT150NP-330MC
JLCPCB Part #
C2596014
Package
SMD,5.3x5mm
Description
280mΩ 33uH 880mA 930mA AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS