RCH664NP-2R2M
MFR.Part #
RCH664NP-2R2M
JLCPCB Part #
C7276976
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.2uH 25.5mΩ 3.2A ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS