CDRH12D78/ANP-271MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-271MC
JLCPCB Part #
C2639989
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
270uH 448mΩ 860mA ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS