CDRH12D58/ANP-390MC
MFR.Part #
CDRH12D58/ANP-390MC
JLCPCB Part #
C2455057
Package
SMD,12x12mm
Description
1.9A 39uH 70mΩ ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS