RCH664NP-3R9M
MFR.Part #
RCH664NP-3R9M
JLCPCB Part #
C2639558
Package
Plugin,D=6mm
Description
2.63A 3.9uH 33.4mΩ ±20% 插件,D=6mm Power Inductors ROHS