RCH106NP-100M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH106NP-100M
JLCPCB Part #
C7038946
Package
Plugin,D=10mm
Description
10uH 3.6A 40mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS