CDRH80D65BT150NP-680MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-680MC
JLCPCB Part #
C17647124
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.57A 1.67A 131mΩ 68uH AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS