CDRH6D38NP-100NC
MFR.Part #
CDRH6D38NP-100NC
JLCPCB Part #
C167280
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
10uH 2A 38mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS