RCH106NP-120M
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCH106NP-120M
JLCPCB Part #
C5720555
Package
Plugin,D=10mm
Description
12uH 3.3A 44mΩ ±20% Plugin,D=10mm Power Inductors ROHS