CR54NP-3R3MC
MFR.Part #
CR54NP-3R3MC
JLCPCB Part #
C2454685
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
28.6mΩ 3.2A 3.3uH ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS