CR54NP-2R7MC
MFR.Part #
CR54NP-2R7MC
JLCPCB Part #
C2454687
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
2.7uH 26mΩ 3.44A ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS