CR54NP-5R6MC
MFR.Part #
CR54NP-5R6MC
JLCPCB Part #
C2453721
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
2.48A 49.4mΩ 5.6uH ±20% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS