CR54NP-181KC
MFR.Part #
CR54NP-181KC
JLCPCB Part #
C6157169
Package
SMD,5.8x5.3mm
Description
1.38Ω 180uH 380mA ±10% SMD,5.8x5.3mm Power Inductors ROHS