CDRH104RNP-560NC
MFR.Part #
CDRH104RNP-560NC
JLCPCB Part #
C225053
Package
SMD,10.2x10mm
Description
1.74A 1A 230mΩ 56uH ±30% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS