CDRR75NP-330MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRR75NP-330MC
JLCPCB Part #
C2639525
Package
SMD,6.9x6.9mm
Description
33uH 760mA 760mA 95mΩ ±20% SMD,6.9x6.9mm Power Inductors ROHS