CD73NP-221KC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CD73NP-221KC
JLCPCB Part #
C17554135
Package
SMD,7.8x7mm
Description
1.2Ω 220uH 310mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS