CDRR127NP-470MC
MFR.Part #
CDRR127NP-470MC
JLCPCB Part #
C171615
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
2.8A 3.4A 47uH 52.8mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS