CDRH127L125NP-330MC
MFR.Part #
CDRH127L125NP-330MC
JLCPCB Part #
C2595984
Package
SMD,12x12mm
Description
3.8A 33uH 4.3A 40.8mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS