CLS6D23NP-1R0NC
MFR.Part #
CLS6D23NP-1R0NC
JLCPCB Part #
C2454947
Package
SMD-4P,6.7x6.7mm
Description
1uH 2.1A 23mΩ 4.1A ±30% SMD-4P,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS