LF2823NP-182
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
LF2823NP-182
JLCPCB Part #
C2614505
Package
Plugin
Description
1.8mH@1kHz 2 2.6A 72mΩ 插件 Common Mode Filters ROHS