CDRH127NP-220MC
MFR.Part #
CDRH127NP-220MC
JLCPCB Part #
C212278
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 3.6A 43.2mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS