CR32NP-270KC
MFR.Part #
CR32NP-270KC
JLCPCB Part #
C2639370
Package
SMD-4P,3.8x3.5mm
Description
27uH 405mA 660mΩ ±10% SMD-4P,3.8x3.5mm Power Inductors ROHS