CDRH8D28NP-2R5NC
MFR.Part #
CDRH8D28NP-2R5NC
JLCPCB Part #
C2897804
Package
SMD,8x8mm
Description
12mΩ 2.5uH 4.5A 6.4A ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS