CDEIR8D38FNP-220NC
MFR.Part #
CDEIR8D38FNP-220NC
JLCPCB Part #
C17503268
Package
SMD,8x8mm
Description
2.2A 22uH 3A 88.3mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS