CDRH8D28HPNP-470NC
MFR.Part #
CDRH8D28HPNP-470NC
JLCPCB Part #
C17255967
Package
SMD,8x8mm
Description
1.6A 1A 345mΩ 47uH ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS