CD54T125NP-220MC
MFR.Part #
CD54T125NP-220MC
JLCPCB Part #
C2599379
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.15A 1.15A 123mΩ 22uH AEC-Q200 ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS