CDRR7D45T125NP-150MC
MFR.Part #
CDRR7D45T125NP-150MC
JLCPCB Part #
C17407663
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
1.64A 1.85A 15uH 68mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS