CDRH80D65BT150NP-330MC
MFR.Part #
CDRH80D65BT150NP-330MC
JLCPCB Part #
C2595995
Package
SMD,8.6x8.2mm
Description
1.93A 2.42A 33uH 86mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,8.6x8.2mm Power Inductors ROHS