CDRH127L125NP-150MC
MFR.Part #
CDRH127L125NP-150MC
JLCPCB Part #
C167263
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 26.2mΩ 5.6A 6.4A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS