CDRH12D78/ANP-220MC
MFR.Part #
CDRH12D78/ANP-220MC
JLCPCB Part #
C2639992
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
2.9A 22uH 44mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS