CDRH5D28RBH125NP-4R7PC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH5D28RBH125NP-4R7PC
JLCPCB Part #
C2599433
Package
SMD,6x5.9mm
Description
2.2A 3.7A 4.7uH 43mΩ AEC-Q200 ±25% SMD,6x5.9mm Power Inductors ROHS