MPXV1D1250L330
MFR.Part #
MPXV1D1250L330
JLCPCB Part #
C17531384
Package
SMD,12x12mm
Description
33uH 5.4A 7.5A 72mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS