CDRH10D68/ANP-390MC
MFR.Part #
CDRH10D68/ANP-390MC
JLCPCB Part #
C2455544
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
1.5A 39uH 80mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS