CDRH10D68/ANP-391MC
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
CDRH10D68/ANP-391MC
JLCPCB Part #
C2455542
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
390uH 470mA 789mΩ ±20% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS