SRU1063A-4R7Y
MFR.Part #
SRU1063A-4R7Y
JLCPCB Part #
C2046705
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
11mΩ 4.7uH 5.5A 5.7A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,10x10mm Power Inductors ROHS