CLS4D14-470NC
MFR.Part #
CLS4D14-470NC
JLCPCB Part #
C17238910
Package
SMD-4P,4.6x4.6mm
Description
300mA 330mA 47uH 830mΩ ±30% SMD-4P,4.6x4.6mm Power Inductors ROHS