CDR6D23MNNP-5R1NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-5R1NC
JLCPCB Part #
C17526491
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
1.9A 2.45A 5.1uH 60mΩ ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS