RCP1317NP-182L
Extended
Manufacturer
Sumida
MFR.Part #
RCP1317NP-182L
JLCPCB Part #
C2639469
Package
Plugin,D=13.5mm
Description
1.7Ω 1.8mH 580mA 680mA ±15% 插件,D=13.5mm Power Inductors ROHS