CDR6D23MNNP-2R0NC
MFR.Part #
CDR6D23MNNP-2R0NC
JLCPCB Part #
C2454828
Package
SMD,6.5x6.5mm
Description
2.6A 29mΩ 2uH 3.85A ±25% SMD,6.5x6.5mm Power Inductors ROHS