CDRH8D58/LDNP-150NC
MFR.Part #
CDRH8D58/LDNP-150NC
JLCPCB Part #
C17227213
Package
SMD,8x8mm
Description
15uH 2.3A 3.6A 36.3mΩ ±30% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS